5 березня 2021 р. Онлайн-вебінар за участі представників

За сприяння проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Володимира Володимировича Ткаченка 5 березня відбулась онлайн-зустріч для студентів та викладачів з координатором Програми імені Фулбрайта в Україні Іллясевич Оленою та випускником Програми Рохманійком Максимом. Проректор Ткаченко В. В. привітав учасників, наголосив на важливості проведення таких інформаційних заходів та закликав студентів до участі у програмі.

Представники Програми імені Фулбрайта в Україні ознайомили присутніх з умовами участі у конкурсі на отримання фулбрайтівських стипендій, особливостями заповнення анкети, вимогами до поданих матеріалів та особливостями вибору американських університетів. А також, під час презентації були розглянуті питання щодо особливостей складання міжнародних іспитів та написання планів на навчання. Максим, фулбрайтівський стипендіат 2013/15 (M.S.Program in Architecture,University of Oregon, Eugene, OR), охоче відповідав на питання та ділився власним досвідом подачі документів і навчання з учасниками вебінару, розповів про відмінності між американськими та українськими закладами освіти. Максим зазначив, що поєднання освіти, здобутої у КНУБА, флагмана вищої інженерної освіти та науки, і в Університеті Орегону, де навчався за Програмою імені Фулбрайта, надало можливість досягти успіху у сфері архітектури в Україні.

Фотозвіт: