Голуб Андрій Анатолійович

ORCID0000-0001-7669-1459 https://orcid.org/0000-0001-7669-1459
ResearchGatehttps://www.researchgate.net/profile/Andriy-Golub-2
Google Scholarhttps://scholar.google.com/citations?user=LqaFf3AAAAAJ&hl=uk

В 2010 році закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури за напрямом підготовки 1201 «Архітектура» та здобув кваліфікацію бакалавра архітектури.

В 2011 році закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю «Містобудування» та здобув кваліфікацію архітектор-містобудівельник (магістр), спеціалізація 8.120101 «Проектування ландшафтних об’єктів».

2012 – 2015 роки аспірант кафедри ландшафтної архітектури КНУБА.

У 2017 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Еколого-містобудівні засади формування національних природних парків» (кандидат архітектури, 18.00.04 «Містобудування та ландшафтна архітектура»).

• Сертифікований архітектор за спеціальностями: “Архітектурне об’ємне проектування” та “Розроблення містобудівної документації”;
  • Офіційний представник “INSPIRELI AWARDS” в Україні;

Учасник міжнародних програм Європейського Союзу:

• Проект № 530197-TEMPUS-1-2012-IT-TEMPUS-JPCR консорціумом, до складу якого входять: Кембриджський університет, Міланський політехнічний університет, Університет м. Сарагоси і т.д. Сертифікат №11 по закінченню курсу “Місто як відкрита система” & “Економіка, політика, юриспруденція у розвитку міста”;
  • Восьма рамочна програма Європейського Союзу з розвитку наукових досліджень та технологій (РП8): «Горизонт 2020». Проект «Train-to-NZEB: The Building Knowledge Hubs». Кваліфікаційний сертифікат «Спеціаліст зі зведення будинків з близьким до нульового енергоспоживанням».

Педагогічний стаж з 2013 року.

Викладає дисципліни:

• курс лекцій “Природно-рекреаційне зонування територій”;
  • архітектурне проектування.

Загальна кількість публікацій: 16, з них 9 наукових статей у фахових збірниках.

Основні наукові та навчально-методичні праці:

1. Golub A. Landscape analysis methodology of national parks territories / Andriy Golub. // MOTROL. Commission of Motorization and Energetics in Agriculture – 2016. Vol. 18. No 3. 165–171. (Index Copernicus Value);
  2. Голуб А. А. Методика оцінки рекреаційної ємності територій національних природних парків / А. А. Голуб. // Містобудування та територіальне планування: Наук.-техн. збірник / Відп. ред. М.М. Осєтрін. – К.: КНУБА. – 2014. – №53. – С. 69–79.
  3. Панченко Т. Ф., Голуб А. А. Нові концептуальні підходи до функціонального зонування національних природних парків / Т. Ф. Панченко, А. А. Голуб. // Досвід та перспективи розвитку міст України. Проблеми реконструкції в теорії та практиці містобудування: збірник наукових праць/ Відп. ред. Ю.М.Палеха.-К.: ДП УДНДІПМ “ДІПРОМІСТО” імені Ю.М. Білоконя. – 2014. – Вип. №27. – С. 193–205.
  4. Ландшафтний архітектор в ТОВ «Ландшафтний дизайн ПРО», 8 місяців (2011 рік)
  5. Архітектор у ТОВ «Експертиза С», 10 місяців (2012 рік)
  6. Головний архітектор проектів у ФОП Голуб Андрій Анатолійович, 6 років (2016-до тепер)
  7. Наявність основних публікацій у наукових виданнях за останні 5 років:
  8. Panchenko T., Sukach M., Golub A. Sustainable Tourism Development in Ukraine. Transfer of Innovative Technologies. Vol 1(2), 2019, p 3-20.

Наукові інтереси:

• Принципи проектування національних природних парків, регіональних ландшафтних парків та інших об’єктів природно-заповідного фонду.

Підвищення кваліфікації

Пройшов підвищення кваліфікації за напрямом професійної атестації архітекторів з 27 січня 2020 р. по 31 січня 2020 р. за програмою «Архітектурне об’ємне проектування» погоджено Атестаційною архітектурно-будівельною комісією Національної спілки архітекторів України (Протокол №1-17_заг від 03.02.2017р.) загальним обсягом 40 годин.

Пройшов підвищення кваліфікації за напрямом професійної атестації архітекторів з 27 по 28 лютого 2020 року за програмою «Розроблення містобудівної документації» погоджено Атестаційною архітектурно-будівельною комісією Національної спілки архітекторів України (Протокол №1-17_заг від 03.02.2017р.) загальним обсягом 18 годин.