ТВОРЧИЙ КОНКУРС “ІНТЕР’ЄР КІМНАТИ ДЛЯ ЗНАМЕНИТОСТІ” (БАКАЛАВР, 2022)

Шановні учасники пробного творчого конкурсу, ми вдячні вам за участь та виявлену майстерність. Конкурсні роботи були оцінені за узагальненими критеріями: відповідність завданню; грамотність виконання зображення; якість графічного виконання.

З повагою – члени комісії

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБНОГО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ «ІНТЕР’ЄР КІМНАТИ ДЛЯ ЗНАМЕНИТОСТІ» (2022)

Завантажити дипломи:

РОБОТИ УЧАСНИКІВ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ “ІНТЕР’ЄР КІМНАТИ ДЛЯ ЗНАМЕНИТОСТІ” (2022)

КІРМАЧ ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРІВНА, учениця 11 класу БНВО «Перша Білоцерківська гімназія», м.Біла Церква, Київська обл. (робота надіслана 25.01.2022р.)

ДМИТРЕНКО КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА, Навчально-виховне об’єднання «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32 – позашкільний центр «Школа мистецтв», м.Кропивницький, Кіровоградська обл. (робота надіслана 22.04.2022р.)

ОСТРОЛУЦЬКА ЄВА ЮРІЇВНА, Гімназія біотехнологій №177, м. Київ (робота надіслана 28.05.2022р.)