RE:Veterans Platform
Новини,  НОВИНИ КНУБА

В університеті відбудеться перший захід RE:Veterans Platform: реінтеграція та освіта ветеранів

У четвер, 15 травня, о 13:00 у КНУБА відбудеться презентація платформи RE:Veterans Platform (Reintegration, Resilience, Recovery) – нової ініціативи для підтримки ветеранів та їх родин.

У програмі заходу:

  • презентація безкоштовних освітніх програм для ветеранів, членів їх родин та інших пільгових категорій;
  • роз’яснення умов державної допомоги на навчання (постанова КМУ від 14.03.2025 № 318);
  • панельна дискусія на теми освіти, спорту, реабілітації та працевлаштування ветеранів;
  • індивідуальні консультації щодо вступу, перекваліфікації, створення власної справи та працевлаштування.

Серед спікерів:

  • Керівник Інститут реінтеграції, реабілітації та професійного розвитку ветеранів «Архітектура стійкості» Артем Гончаренко 
  • Керівник навчально-реабілітаційного центру НУФВСУ Віктор Корж
  • Нефрологиня, координаторка медичних програм Ветеранського кластеру України Олена Федоренко
  • Заступниця директора з маркетингу AXOR INDUSTRY Олена Крекіна
  • СЕО та співзасновниця ТОВ МОІ ТЕК Ірина Алдакімова
  • Експертка з інклюзивного дизайну та соціального підприємництва, керівниця з розвитку у компанії Inclusive Space Developer Марина Гуральчук
  • Очільник напряму військово-цивільного співробітництва Інституту ветеранів Руслан Папенко 
  • Керівник REConstrustion RECovery HUB Богдан Шкрогаль

RE:Veterans Platform – це спільна ініціатива Інституту реінтеграції, реабілітації та професійного розвитку ветеранів «Архітектура стійкості» КНУБА, Ветеранського кластеру України та партнерів. Метою платформи є створення можливостей для освіти, професійного зростання, соціальної адаптації та реінтеграції військовослужбовців до активного цивільного життя.

Програма заходу за посиланням.

Для участі необхідна попередня реєстрація.

Адреса проведення: проспект Повітряних сил, 31, КНУБА.

 Організатори:

Translate »