
Досвід зсередини галузі: майбутні архітектори і будівельники побували на об’єктах «Ковальської»
Понад 30 студентів кількох факультетів відвідали виробничі й архітектурні об’єкти групи компаній «Ковальська»: завод «Бетон Комплекс» і науково-дослідний центр «Kovalska Lab», а також житлові будинки – «31» і «Будинок на Вавилових», будмайданчик на Березняківській, 29 та офісні кампуси B04, B06 у UNIT.City.
Навчальні екскурсії – важливий елемент практичної підготовки майбутніх фахівців. Вони дають можливість ознайомитись із виробничими процесами та сучасними технологіями, роботою заводів, інженерними й архітектурними офісами, а також живим середовищем будівництва. Візит на виробництво дає студентам уявлення про стандарти і потреби галузі, відкриває можливості для стажування і майбутнього працевлаштування.
Навчальна екскурсія організована в межах меморандуму про співпрацю між КНУБА та Групою «Ковальська».













Червень у КНУБА
Вам також може сподобатись

Кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій запрошує на семінар «Практичне використання ВІМ інтеграції ЛіраСАПР з іншими будівельними програмами»
23 Травня, 2023
«Державне управління у сфері містобудівної діяльності». Відкрита зустріч з експертами
23 Жовтня, 2023