
В бібліотеці КНУБА є понад 1 млн книг та доступ до електронних ресурсів, серед яких бази Scopus і Web of Science
Фонд бібліотеки КНУБА – це понад 1 мільйон друкованих книг, 4 500 цифрових копій навчальної літератури та понад 13 тисяч наукових праць в інституційному репозитарії. Про це нагадав ректор Олексій Дніпров під час заходу з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
Він додав, що бібліотека є унікальною та безцінною частиною університету. Користувачі мають доступ до провідних світових баз даних – Scopus, Web of Science, Google Scholar, ScienceDirect – а також нової колекції сучасних професійних видань.
У бібліотеці відкрилась виставка літератури, виданої за останні 5 років, та цікавих і раритетних професійних видань різними мовами.
Олексій Дніпров привітав колектив бібліотеки з професійним святом і закликав студентів та викладачів ділитися ідеями, щоб разом перетворити бібліотеку на сучасний хаб знань і творчості.
Скористатися фондами може кожен студент чи працівник університету після реєстрації.
Раніше КНУБА отримав 1000 сучасних книг від Спілки архітекторів Данії, а також велику колекцію сучасної професійної літератури від архітектурної спільноти Нідерландів









Поширити це:
- Натисніть щоб поширити через Facebook (Відкривається у новому вікні) Facebook
- Натисніть, щоб поширити у X (Відкривається у новому вікні) X
- Натисніть, щоби поширити на LinkedIn (Відкривається у новому вікні) LinkedIn
- Натисніть щоб поширити через WhatsApp (Відкривається у новому вікні) WhatsApp
- Натисніть щоб поширити через Telegram (Відкривається у новому вікні) Telegram