НОВИНИ КНУБА

Кінець року – саме час підбивати підсумки діяльності РСС

Одним із важливим для студентства КНУБА був захід – Конгрес УСЛ – Української студентської ліги (https://instagram.com/usl.org.ua?igshid=NTdlMDg3MTY=).🗣

9-11 грудня в Житомирі зібралися студенти з усіх куточків України: делегати від 44 Органів студентського самоврядування та Громадські організації.

Для чого❓Аби голосувати за важливі рішення, творити зміни, налагоджувати співпрацю та розвивати студентство і молодь України.

📌Основною метою було прийняття нових повноправних членів Ліги, яким є і наше студентське самоврядування.

Триденна програма конгресу була насичена зустрічами, дискусіями, лекціями від експертів.📖
Представник від нашого університету – Голова Ради Студентського Самоврядування – Цап Ілля.

🔸Конгрес Ліги — це важлива подія, і ми були раді розділити її з іншими університетами України у Житомирі!
Сподіваємося, що це стало початком нашої плідної та довгострокової співпраці 🦾

Продовжуємо гідно представляти РСС КНУБА на Київського та Всеукраїнському рівнях!🇺🇦