Відділ сприяння індивідуального розвитку

Професійний розвиток науково-педагогічних працівників

План-графік професійного розвитку керівних і науково-педагогічних працівників КНУБА 2022–2027

Положення про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КНУБА

Сертифікати підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КНУБА

Накази про визнання результатів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КНУБА

Підвищення кваліфікації на замовлення

«Основи створення інтероперабельних геопросторових даних для розвитку національної інфраструктури геопросторових даних» спеціальна професійна (сертифікована) програма підвищення кваліфікації (8 тиж.)

«Основи створення інтероперабельних геопросторових даних для розвитку національної інфраструктури геопросторових даних» спеціальна короткострокова програма підвищення кваліфікації (4 тиж.)

«Будівництво та експлуатація будівель та споруд» для спеціалістів Головного центру капітального будівництва та реконструкції Державної прикордонної служби України (Договір про надання освітніх послуг від 20.04.2023 N 06-23)

«Основи будівельного матеріалознавства та товарознавчої експертизи в будівництві» для спеціалістів Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ) України (Договір про надання освітніх послуг від 20.07.2022 N 40)

Сертифікати підвищення кваліфікації (пошук Ctrl + F)

Безоплатні освітні курси, наукові вебінари та програми онлайн

Coursera (https://www.coursera.org/) Зареєструватися на платформі Coursera та обрати курси для отримання додаткових фахових компетенцій можна самостійно за посиланням https://coursera.org/programs/kiyivs-kii-natsional-nii-univiersitiet-budivnitstva-i-arkhitiekturi-learning 

Або надіслати листа з темою «Реєстрація на COURSERA ПІБ» з вашої електронної пошти в домені knuba.edu.ua на електронну скриньку courceraknuba@knuba.edu.ua. Запрошення для реєстрації буде надіслано на вашу корпоративну пошту. 

edX (https://edx.org/) Для отримання доступу до платформи інтерактивних курсів edX необхідно надіслати листа з темою «Реєстрація на edX ПІБ» з вашої електронної пошти в домені knuba.edu.ua на електронну скриньку edxknuba@knuba.edu.ua

Вперед, до безмежних можливостей англійської мови!

Clarivate https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine

Цифрові інструменти Google для освіти: серпнева сесія в цифрах

25 липня 2022 року розпочалось дистанційне навчання за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти» від Міністерства освіти і науки України та Google Україна.

До участі у першій навчальній сесії подали заявки майже 40 тис. педагогічних працівників з закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Навчання проходило за трьома рівнями:

Базовий – 3 модулі, що передбачають роботу з мобільними пристроями та можливість отримати сертифікат на 30 годин (1 кредит ЄКТС);

Середній – 1 модуль, що базується на роботі з вебпереглядачем Google Chrome частково з мобільних пристроїв, частково з персонального комп’ютера, передбачає можливість отримати сертифікат на 15 годин (0,5 кредиту ЄКТС);

Поглиблений – 1 модуль, що передбачає роботу з Chrombook або персональним комп’ютером, ноутбуком з операційною системою Chrome OS Flex. Частково вправи можна виконати з мобільних пристроїв з операційною системою Android та є можливість отримати сертифікат на 15 годин (0,5 кредиту ЄКТС).

Понад 18 000 сертифікатів за базовим рівнем отримали учасники серпневої сесії програми «Цифрові інструменти Google для освіти», серед яких 25 науково-педагогічних працівників Київського національного університету будівництва і архітектури.

Середній та поглиблений рівень доступні для учасників, які успішно завершили навчання відповідно за базовим та середнім рівнями в межах однієї сесії bit.ly/2223gwua.

У період з 25 липня до 21 серпня 2022 року повний курс «Цифрові інструменти Google для освіти» успішно завершили 10 науково-педагогічних працівників нашого університету.

Разом з тим, безоплатне дистанційне навчання за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти» триває! Вже з 5 вересня до другої сесії програми мають можливість долучитися 65 науково-педагогічних працівників університету. Долучайтеся до навчання цифровим інструментам Google!

Інформацію для формування колективної заявки від Київського національного університету будівництва і архітектури прохання надсилати за формою https://forms.office.com/r/0HRP1Kdiyc не пізніше ніж за 10 днів до наступної щомісячної сесії програми.

Відділ сприяння індивідуального розвитку
Центру з питань забезпечення якості освіти КНУБА

 
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram