Засідання Вченої ради КНУБА 5.10.2023

У четвер 5 жовтня 2023 р. в КНУБА пройшло чергове засідання Вченої ради університету. 

Засідання було розпочате з вручення нагород викладачів і студентів архітектурного факультету від ректора університету за перемогу у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт студентів.

Вітаємо відзначених викладачів і студентів КНУБА!

Першим пунктом порядку денного була заслухана інформація першого проректора проф. Чернишева Д.О. та проректора з навчально-методичної роботи доц. Шпакова А.В. щодо складання рейтингу з 200 найкращих викладачів університету та відновлення преміювання ста найкращих з них, відповідно до рейтингу викладачів, а також 10 кращих завідувачів кафедр. Також було запропоновано збільшити матеріальне заохочення за особливі досягнення у науковій роботі та високий рівень оприлюднення результатів наукових досліджень в наукометричних виданнях.

Головуючий представив склад нової Ради студентського самоврядування на чолі з новообраним головою Джастіном Варгою, які в повному складі прийшли на засідання, і побажав їм успішної роботи.

Перейшли до робочих питань. Зокрема на засіданні були розглянуті пропозиції щодо оптимізації структури університету.

Було заслухано повідомлення першого проректора університету проф. Чернишева Д.О. про об’єднання кафедри теоретичної механіки та кафедри опору матеріалів. Було запропоновано обрати завідувачем нової кафедри чинного завідувача кафедри опору матеріалів к.т.н., доцента Кошевого Олександра Петровича

Надалі була заслухана інформація проректора з навчальної роботи та комплексного розвитку, доц. Хоменка О.М. про діяльність Відокремленого структурного підрозділу Інституту інноваційної освіти КНУБА, а також інформацію начальника центру з питань забезпечення якості освіти КНУБА, доц. Пристайла М.О. про визнання результатів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КНУБА.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram