НОВИНИ АРХ

Архітектура, дизайн, мистецтво: творча зустріч 5 червня 2023 р.

У Палаці дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м.Києва відбулась творча зустріч представників архітектурного факультету КНУБА, вихованців та викладачів відділу прикладного та образотворчого мистецтва Дизайн-студії “Арт-графіка” – директора Палацу Тихонової Ірини Іванівни, завуча Тарасюк Світлани Василівни, керівника відділу прикладного та образотворчого мистецтва та керівник і викладач композиції дизайн-студії “Арт-графіка” Карапетян Любові Сергіївни, викладачів академічного малюнку дизайн-студії Козел Тетяни Леонідівни та дизайну Завади Яни Вікторівни.

Вихованці дизайн-студії “Арт-графіка” представили на захист свої проєкти та творчі роботи. В аудиторії була організована виставка художніх робіт.
Професор Кащенко Олександр, декан архітектурного факультету КНУБА, ознайомив присутніх з можливостями професійного навчання в КНУБА за спеціальностями «Архітектура та містобудування», «Дизайн», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». В презентації представив особливості навчальної програми цих спеціальностей, перспективні напрямками творчої діяльності, вимоги до вступних іспитів.
Зустріч відбулась також за участі заступника декана архітектурного факультету доцента Костянтина Покотила, представників кафедри Архітектурного проєктування цивільних будівель і споруд.
Вихованці дизайн-студії були запрошені на виставки та профорієнтаційні екскурсії на Архітектурному факультеті КНУБА.
Матеріал підготували Кащенко О.В., Кащенко Т.О.