Асоціація випускників

Запрошуємо всіх об»єднатися у Громадську організацію «Асоціація випускників і друзів Київського  національного університету будівництва та архітектури – Київського інженерно-будівельного інституту (КНУБА-КІБІ)».

Сподіваємось, що це  наше єднання принесе всім задоволення і користь від спілкування, проведення спільних заходів, популяризації нашого навчального закладу, відтворення багатьох подій в його історії і надасть нашій професії БУДІВЕЛЬНИКА новий енергетичний посил.

Бо будівельник, як і архітектор – це покликання, нескінченна творчість і пошук. Будівельники були та будуть потрібні в усі часи, завжди, скрізь, усюди.

У ЄДНАННІ НАША СИЛА. Якщо Ви бажаєте брати участь і своєю діяльності підтримувати і ініціювати  спільні наші заходи і проекти – реєструйтеся, заповнюйте анкету. Можете скористатися і контактною інформацією для узгодження питань і пропозицій.

Про університет

ПРОЕКТ СТАТУТУ АСОЦІАЦІЇ

Шановні друзі.

Вашій увазі пропонуємо  проект СТАТУТУ “Асоціації випускників і друзів КНУБА-КІБІ” для обговорення, внесення пропозицій, зауважень..  Пишіть..

статут громадської організації кнуба

АНКЕТА УЧАСНИКА

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram