Аудиторія 112а

Комп’ютерний клас – це спеціалізований кабінет кафедри геотехніки (ауд. 112а), який обладнаний комп’ютерами, об’єднаними в загальну мережу, і призначений для вивчення дисциплін, що викладаються кафедрою. Обладнання для комп’ютерного класу включає в себе ПК викладача (один), ПК студентів (10), спеціальне програмне забезпечення. Комп’ютери студентів працюють на основі центрального процесора «Intel® Core™ i3-8100» та мають оперативну пам’ять в обсязі 4 GB. Зображення виводиться на LCD-монітори, що мають розподільчу здатність 1920*1080 (Full HD).

Комп’ютери обладнані всім необхідним набором програм для виконання геотехнічних та інженерних розрахунків (наприклад «Ліра – САПР 2019»). Викладач за допомогою свого комп’ютера може повністю контролювати комп’ютери студентів, в тому числі і перевіряти їх відповіді не відходячи від свого комп’ютера.

Для зручності демонстрації навчального матеріалу в кабінеті встановлено демонстраційний екран, на який виводиться зображення із проектора. Також в аудиторії (класі) встановлено звичайну дошку по якій можна писати крейдою та наявна дошка по якій можна писати маркерами різного кольору, для кращого розуміння навчального матеріалу студентами.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram