НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Успішно завершений 1,5 річний мистецько-науковий проект про війну в Україні у співпраці КНУБА, 28 бригади імені Лицарів Зимового Походу і польських університетів.

Завершено масштабний українсько – польський проект про війну в Україні, який розпочався в березні 2022 року. Він по-своєму унікальний, бо розпочався на початку війни у співпраці науковців КНУБА з польськими колегами  Лодзького університету,  Лодзької Політехніки,  Лодзької Академії Мистецтв,  Краківської Політехніки і  Познаньської Полтехніки та  начальником прес-служби 28 бригади імені Лицарів Зимового Походу капітаном Сергієм Белінським і його бригадою.

Проект, який розпочався як допомога наукової еліти фронту поступово розвинувся також в науковому, мистецькому і навіть літературному напрямках, в краківському видавництві “impuls” видано повісті про війну авторів Сергія Белінського і Юлії Івашко.

За 1,5 роки зроблено 10 фотовиставок Сергія Белінського, видано 2 каталоги, проведено 3 конференції, зроблено 3 документальні короткометражні фільми. Завершальним акордом проекту стало видання в Лодзькому університеті монографії Юлії Івашко, Анети Павловської і Олександра Івашко про творчість Сергія Белінського.

В рамах проекту було прочитано кілька циклів лекцій для студентів Лодзького університету, Лодзької політехніки і Краківської політехніки, проект був висвітлений в медіа Лодзі і Познані, проведені презентації книг, про нього написана стаття в “Токіосінбун” з фотографіями Сергія Белінського.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram