![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Благодійний_дизайн-проєкт.jpg)
Благодійний дизайн-проєкт для міської лікарні
5 Жовтня, 2022
“Науково-освітній центр проєктування та дослідження будівель із близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА” за особистої підтримки ректора Петра Кулікова розробив благодійний дизайн-проєкт відділення для Київської міської клінічної лікарні.
Координатори проєкту від КНУБА: професор кафедри управління проєктами Олена Бондар та завідувач кафедри архітектурних конструкцій професор Віталій Плоский.
Головний архітектор проєкту – доцент Олексій Ященко. Координатор від Київської міської клінічної лікарні – заступник головного лікаря з господарських питань Андрій Мічуда.
Проєкт виконано на замовлення міської клінічної лікарні.
Олексій Ященко, доцент кафедри ОААП
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_0222-75x75.jpeg)
Попередня
Конференція студентів КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/Ткаченко-Т.М..webp)
Викладачі кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці прийняли участь у Національному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»
21 Листопада, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_1393-500x380.jpg)
ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД – ДОПОМОГА У НАВЧАННІ
31 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-6b6e817b7b9a13f9c332fec1c30c078a22da6cae4525d1f3c79dd308130e4aa7_7732fb91b4fe47d0-500x380.jpg)