НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – МІЖНАРОДНЕ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНЕ СТАЖУВАННЯ У КУЯВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ У ВЛОЦЛАВЕКУ (ПОЛЬЩА)

Доцент кафедри дизайну Косаревська Р.О. успішно завершила Міжнародне науково-педагогічне стажування «Вектори розвитку професійної освіти у сфері політичних, історичних, філософських та соціологічних наук», яке проводилось з 27 червня по 7 серпня 2022 року Куявським університетом у Влоцлавеку (Польща) за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва. Під час онлайн-лекцій на тему «Стратегії ефективної комунікації в навчальному середовищі» експерт у галузі освіти та електронного навчання для дорослих mgr Joanna Skiba та сертифікований коуч dr Marcin Miziołek представили сучасні концепції спілкування, самовираження та врегулювання конфліктів. У центрі уваги були академічна реальність та стосунки між співробітниками; між викладачем і студентом. Також лектори розглянули ідеї створення ідеального заняття.

Косаревська Р.О. отримала сертифікат про підвищення кваліфікації та збірник тез науково-методичних доповідей з надрукованою підсумковою роботою «Семіотика як важлива складова освітнього процесу для підготовки кваліфікованих фахівців з розвиненими комунікативними компетенціями». Навчальне навантаження становило 6 кредитів ECTS (180 годин).