«БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2021»

Раді спостерігати розвиток Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2021». Науково-практичні змістовні доповіді студентів, аспірантів та молодих вчених були представлені в рамках нашої конференції в 2021 році.

Конференція – чудовий спосіб навчитися критичного мислення, розширити кругозір та коло знайомих фахівців в галузі містобудування та територіального планування.

Слід відзначити найкращі доповіді Кузьменко-Торби Аліси з темою доповіді «Методи ревіталізації постконфліктних територій в контексті світового досвіду», доповідачка дослідила культурну спадщину та історичний розвиток міст Польщі. Відзначилась доповідь за темою «SMART CITY – інтегральний комплекс інформаційних, комунікативних та містобудівних технологій» Зачоси Ольги, привернувши увагу інноваційними ідеями в містобудуванні. Завершує трійку кращих доповідей – доповідач Михайльова Марія з темою доповіді «Regulation of land use restrictions by urban planning and land legislation».

Організаційний комітет конференції, рецензенти та наукові керівники студентів, аспірантів бажають подальшого наукового та творчого натхнення нашій молоді.

Більше про інші секції та роботу конференції загалом можна дізнатись за посиланням: http://old.knuba.edu.ua/?p=134355

 

 

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram