НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Будівельний факультет на дні відкритих дверей в КНУБА

1 квітня 2023 року в КНУБА відбувся «День відкритих дверей». Студенти та викладачі БФ також взяли активну участь в цьому заході.

Працівники приймальної комісії та підготовчого відділення розповіли про проведення НМТ-2023, навчання на підготовчих курсах та особливості умов вступу 2023 року.

Вступників та їхніх батьків ознайомили із навчальним процесом та науково-дослідною діяльністю факультету, провели профорієнтаційну екскурсію спеціалізованими аудиторіями та комп’ютерними класами. Родзинкою заходу було відвідування  випробувального центру будівельних конструкцій. Провідні будівельники-випускники факультету розповіли про працевлаштування, продемонстрували реалізовані проекти, висловили бачення про переваги навчання в КНУБА. Абітурієнтів ознайомили із навчальним процесом і спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті, а саме:

  • 192 – Будівництво та цивільна інженерія;
  • 073 – Менеджмент;
  • 051 – Економіка;
  • 071 – Облік і оподаткування.

Продовженням заходу була екскурсія до спорткомплексу КНУБА, в якому проходять спортивні змагання Всеукраїнського значення з різних видів спорту.

Чекаємо на майбутніх абітурієнтів в провідному будівельному закладі країни. Відбудуємо Україну разом!

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram