НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Будівельний факультет на зустрічі з майбутніми вступниками

Представники будівельного факультету: декан Григорій Іванченко, завідувач кафедри геотехніки Віктор Носенко, доценти Сергій Осипов, Олександр Гаврилюк, Юлія Чернявська та інші викладачі ознайомили вступників та їх батьків із навчальним процесом та науково-дослідною діяльністю факультету. Представники факультету провели профорієнтаційну екскурсію спеціалізованими аудиторіями та комп’ютерними класами. Провідні будівельники-випускники факультету розповіли про працевлаштування, продемонстрували реалізовані проекти, висловили бачення про переваги навчання в КНУБА. Абітурієнтів ознайомили із навчальним процесом,  і спеціальностями за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті, а саме:

• 192 – Будівництво та цивільна інженерія;
  • 073 – Менеджмент;
  • 051 – Економіка;
  • 071 – Облік і оподаткування.

Чекаємо на майбутніх абітурієнтів в провідному будівельному закладі країни. Відбудуємо Україну разом!