Чемпіонат КНУБА серед студентів та аспірантів з шахів

24 травня відбувся чемпіонат КНУБА серед студентів та аспірантів, який було організовано шаховим клубом КНУБА, та його керівником, доцентом кафедри філософії, майстром ФІДЕ, Ставрояні Сергієм, за активної підтримки керівництва університету, кафедри фізичного виховання і спорту та Профспілкового комітету студентів.

Участь у чемпіонаті взяли 30 студентів та 1 аспірант, всього було зіграно 7 турів. В результаті напруженої боротьби місця розподілилися наступним чином: 1  – Микола Спірідонов, кандидат в майстри спорту, аспірант кафедри філософії, 2 місце – Лизунов Георгий, ПЦБ-44, 3 – Романенко Максим, АТП-1м. Серед дівчат перші місця посіли: 1 – Іляшенко Софія, БЦІ-16, 2 – Олійник Софія, МО-32, 3 – Ходаченко Анна, БЦІ-13. Призери були нагороджені дипломами, медалями та призами.