7-8 листопада 2023 року відбувся Чемпіонат м. Києва з шахів серед студентських команд закладів вищої освіти в програмі ХІХ літньої Універсіади м. Києва 2023 – 2024. Команда КНУБА здобула почесне 3-є місце, попереду лише беззаперечні фаворити: на 1-ому місці – КПІ ім. І. Сікорського, на 2-ому – КНУ ім. Т. Шевченка. У складі команди КНУБА виступали: Трушко Андрій (ФАІТ), Лизунов Георгій (БФ), Дятлов Андрій (БФ), Іляшенко Софія (БФ), Фарафонова Євгенія (АФ), Санько Андрій (ГІСУТ), Гальченко Михайло (АФ), Дяченко Анастасія (ФУПП). Успіх команди – внесок всіх учасників, а також результат планомірної роботи усього університету, підтримки адміністрації і плідної роботи тренерів: керівника шахового гуртка КНУБА, майстра ФІДЕ, доцента кафедри філософії Сергія Ставрояні, кандидата в майстри, тренера, аспіранта кафедри філософії Миколи Спірідонова та сильного 1-розрядника, студента БФ Георгія Лізунова. Значно підсилив команду талановитий Андрій Трушко: він поступив на 1-ий курс ФАІТ та виграв всі партії у командному заліку, граючи на 1-ій дошці, а в особистому заліку зайняв 2-е місце. Також в особистому заліку непогано зіграли наші дівчата, потрапивши до топ-10.