НОВИНИ КНУБА

Цифрові інструменти Google для освіти

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна з метою розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання та підвищення ефективності освітнього процесу організовує безоплатне навчання в рамках програми “Цифрові інструменти Google для освіти”, яке триватиме протягом липень 2022  червень 2023. Тривалість серії тренінгів: протягом 4 тижнів. Для забезпечення участі всіх освітян передбачено декілька навчальних сесій, кожна з яких розпочинає роботу з наступного місяця.

Навчання проходитиме за трьома рівнями:

✅ Базовийобов’язковий, містить 3 модулі, що передбачають роботу з мобільними пристроями та можливість отримати сертифікат на 30 годин (1 кредит ЄКТС);

✅ Середній* – 1 модуль, що базується на роботі з вебпереглядачем Google Chrome частково з мобільних пристроїв, частково з персонального комп’ютера, передбачає можливість отримати сертифікат на 15 годин (0,5 кредиту ЄКТС);

✅ Поглиблений* – 1 модуль, що передбачає роботу з Chrombook або персональним комп’ютером, ноутбуком з операційною системою Chrome OS Flex. Частково вправи можна виконати з мобільних пристроїв з операційною системою Android та є можливість отримати сертифікат на 15 годин (0,5 кредиту ЄКТС).

*Середній та поглиблений рівень доступні для слухачів, які успішно завершили навчання відповідно за базовим та середнім рівнями.

За період липень-вересень 2022 подано понад 100 заявок від Київського національного університету будівництва і архітектури, успішно завершили програму за базовим рівнем 55 науково-педагогічних працівників, частина з яких продовжили навчання за середнім і поглибленим рівнями.

Запрошуємо всіх долучитися до цікавої та корисної програми!

Інформацію для формування колективної заявки від Київського національного університету будівництва і архітектури, будь ласка, надсилайте за формою https://forms.office.com/r/0HRP1Kdiyc не пізніше ніж за 10 днів до кожної наступної сесії програми.

Навчання відбуватиметься дистанційно, учасники будуть отримувати завдання у захищених віртуальних навчальних кімнатах Google Класів, де забезпечено ефективний зворотний зв’язок через супровід і консультації тренерів у приватних коментарях. До кожної теми буде публікуватися запис лекції, організована додаткова консультація через відеоконференції в Google Meet, під час яких кожен учасник отримує можливість поставити запитання тренеру наживо, продемонструвати екран для вирішення проблемної ситуації.

Увага! Ви зможете продовжити навчання на середньому та поглибленому рівнях в будь-який  місяць в межах дії програми “Цифрові інструменти Google для освіти”. Єдина умова: наявність сертифіката попереднього рівня.

Для кожної сесії будуть відкриті окремі форми реєстрації для навчання на середньому рівні та поглибленому рівнях курсу для випускників, що успішно опанували попередній рівень. У жовтні очікуйте публікацію форми реєстрації на сайті курсу “Цифрові інструменти Google для освіти”, а саме: 10 жовтня — для середнього рівня; 17 жовтня — для поглибленого рівня.

Центр з питань забезпечення якості освіти КНУБА