НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФУПП

Декан ФУПП прочитав лекцію в рамках проекту PAN FOR UKRAINE

27 червня 2023 року на платформі pan for Ukraine відбулася онлайн-лекція декана факультету урбаністики та просторового планування КНУБА Алірзи Мамедова на тему: «Геопросторовий аналіз у післявоєнному міському плануванні».   

     Метою лекції було показати важливість геопросторового аналізу та значення геопросторових даних і технологій в післявоєнному контексті відбудови. Студенти відкрили для себе різні джерела геопросторових даних і навчилися їх отримувати, обробляти, візуалізувати та інтерпретувати. Зокрема, Алірза Мамедов показав, як скласти карту післявоєнних збитків, визначити ключову інфраструктуру та проаналізувати просторові моделі, а також оцінити збитки у містах для планування реконструктивних заходів. Тема викликала велику зацікавленість серед слухачів, адже тема оцінки післявоєнних збитків для міст України, відновлення повоєнних міст України наразі є дуже актуальною.                                       

Лекція є частиною серії лекцій «Виклики та перспективи для стійких повоєнних міст в Україні» в контексті інтегрованого розвитку міст і Нової Лейпцизької хартії на ініціативній платформі шкіл планування та архітектури Німеччини для підтримки українських студентів та дослідників https://www.panforukraine.de/.

     Серія лекцій організована в рамках проекту «Reconstruction Modules Ukraine» та фінансується програмою DAAD «Ukraine Digital». Його організовують і проводять проф. доктор Детлеф Курт, Анна Кузишин (RPTU Кайзерслаутерн), проф. Крістоф Весслінг, проф. доктор Зільке Вайднер, доктор Сепіде Заррін Галам (BTU Коттбус), проф. Франк Шварце та Вів’єн Майер (TH Любек) .

Всі лекції німецьких та українських спецалістів в рамках проекту записуються і доступні для перегляду на платформі panforukraine: https://futurelearnlab.de/hub/enrol/index.php?id=317 (необхідна реєстрація).

В.о. зав. кафедри міського господарства

к.т.н., доц. Апостолова-Сосса Л.О.

провідний інженер кафедри міського господарства

Мельниченко О.В.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram