НОВИНИ КНУБА

Делегація з Європейського Союзу в КНУБА

7 липня Київський Національний університет будівництва і архітектури на чолі з ректором Петром Куліковим, проректором з міжнародних зв’язків Оленою Бондар, проректором з науково-педагогічної роботи, економіки і стратегічного розвитку Миколою Кизимом прийняли поважну міжнародну делегацію з Європейського Союзу. До складу  делегації увійшли Ян Саар, голова цільової групи EU BIM, Тійт Хіон, голова правління Estonian Digital Construction Cluster (EDCC), Андре Поддубни, радник-експерт КБУ з впровадження BIM-технологій та Віталій Грусевич, голова правління Wall-Ukraine.

Візит поважної міжнародної делегації до нашого університету означає значний крок вперед у зміцненні нашої співпраці та просуванні сфери цифрового будівництва.

До зустрічі також приєдналися й інші представники КНУБА: начальник BIM-центру Олексій Левченко, доцент кафедри Машин та технологічних процесів Микола Клименко, завідувач кафедри Будівельних машин Володимир Рашківський, начальниця Центру міжнародного співробітництва та партнерства Марія Мудра.

Під час  зустрічі пройшли змістовні  дискусії, обмін знаннями та обговорення нових можливостей у сфері цифрового будівництва й інформаційного моделювання будівель (BIM). Така співпраця відкриває нові шляхи щодо процесів цифровізації, зокрема в питаннях використання BIM-технологій у будівництві та архітектурі.

Слідкуйте за новинами, щоб дізнаватися більше про співпрацю у майбутньому!

Інформаційний центр