НОВИНИ КНУБА

День фізкультури і спорту 2023 в КНУБА

Свято День фізичної культури і спорту в Україні офіційно засноване в 1994 році.  Щороку його відзначають  в другу суботу вересня. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. Викладачі кафедри Фізкультури і спорту КНУБА вітають всіх з цим днем і бажають від душі бравого самопочуття, впевнених сил, міцного здоров’я й невгасимого ентузіазму, безперечних перемог і великих досягнень.

І хочемо додати, що незважаючи на війну в країні, студенти Київського національного університету будівництва і архітектури беруть активну участь у спортивних змаганнях. За минулий рік наші спортсмени неодноразово ставали призерами чемпіонатів м.Києва, України, Європи та Світу.

Кафедра Фізкультури і спорту КНУБА спеціально до свята провела тематичні заходи, а саме лекцію для студентів 1 курсу щодо фізкультурного руху та здорового способу життя, загальну руханку та спортивні естафети.

Роль спорту в житті студента дуже значна. Спорт – це не тільки здоровий спосіб життя, але й чудовий спосіб розвитку лідерських якостей, підвищення успішності в навчанні, покращення настрою та боротьба зі стресом.
Заняття спортом позитивно впливають на самопочуття, підвищують імунітет та зміцнюють організм. Крім того, допомагають впоратися зі стресом та підняти настрій,  підвищити успішність. Дослідження показують, що регулярні заняття спортом покращують когнітивні функції, такі як пам’ять, увага та концентрація. Крім того, допомагають розвивати дисципліну, наполегливість та цілеспрямованість, що також може позитивно позначитися на успішності.

Додамо, командний дух, уміння працювати в колективі та приймати рішення у складних ситуаціях, здобуваються тільки в спортивній боротьбі. Адже спортсмени мають високу самодисципліну, наполегливість і цілеспрямованість, що є важливою якістю для лідерів.

Заняття спортом – це чудовий спосіб боротьби зі стресом у студентів. Це допомагає не лише покращити фізичне здоров’я, а й підвищити рівень щастя, зменшити рівень стресу та покращити соціальні навички.

Незалежно від того, який вид спорту ви виберете, заняття допоможуть вам стати більш впевненими у собі, наполегливими та цілеспрямованими. Не забувайте про здоровий спосіб життя і займайтеся спортом регулярно – це обов’язково допоможе досягти успіху.

Саіда Гасанова, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту КНУБА