НОВИНИ КНУБА

День Конституції України

28 червня Україна святкує День Конституції. Ми відзначаємо цей день з 1996 року, коли Верховна Рада України прийняла першу Конституцію незалежної української держави. Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії підтримали всі спірні статті проекту – про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності. Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України – її суверенітет і територіальну цілісність.

Зараз у країні війна. Загарбники порушили законне право на суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Тож українці зі зброєю в руках стали на захист Батьківщини. Боронимо свої права і свободу!

Щиро вітаємо Вас із визначним національним святом – Днем Конституції України! Нехай ця урочиста подія сповнює  життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині. Бажаємо, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові нашої правової держави!

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram