Новини,  НОВИНИ КНУБА

День шефа. Шамич

Провідник новаторських ідей

Прийшовши працювати на кафедру, Олександр Миколайович Шамич почав впроваджувати безліч новаторських ідей. Поєднуючи в собі практичні ділові навички, комунікативність та чутливість до почуттів інших, він зумів побудувати гарну команду, яка старається з усіх сил та надихається на роботу. За допомогою Олександра Миколайовича викладачі кафедри знайшли нові шляхи для вдосконалення і розвитку своїх знань та вмінь. Приймаючи рішення, він завжди враховує думку колег. Вміє планувати свою діяльність, завжди прагне до самовдосконалення, чого чекає і від нас. Крім професійних та ділових, володіє гарними особистими якостями, такими як – повага до підлеглих, толерантність, чуйність, доброзичливість, чесність, стресостійкість. Вірить в успіх роботи кафедри, що вселяє цю віру і в наші серця. Під його керівництвом ми реалізуємо всі нові ідеї та без сумніву досягнемо успіхів.

Прихід Олександра Миколайовича на кафедру ознаменувався початком прогресивних змін і навіть викликом іншим кафедрам університету. Ми всі пам’ятаємо як, деякі випускаючі й профільні кафедри в КНУБА ставилися до нас, применшуючи значимість як фізичного виховання, так і роботи кафедри. Завдяки ініціативі й організаторським здібностям Олександра Миколайовича, його умінню співпрацювати, оточувати себе спільнодумцями, уміти ризикувати та знаходити вихід з надскладних ситуацій, кафедра фізичного виховання і спорту на сьогодні ступила на новий етап еволюції, і попри всі кризи і неприємності, не зупиняється у своєму розвитку.

Але кафедра – це люди, працівники, і саме завдяки нашій відданості та професіоналізму в роботі ми змогли реалізувати план нашого керівника і втілити у життя його ідеї. Знаємо, ще дуже багато роботи й не можна зупинятися. Тож віримо, що разом ми здолаємо усі перешкоди та справимося з усіма труднощами. Здорова молодь, здорові студенти – здорова нація, здорова Україна!

С Днем шефа, Олександре Миколайовичу!

Оксана Войтенко, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту КНУБА         

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram