![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_20231013_172524_722.jpg)
День шефа. Шамич
Провідник новаторських ідей
Прийшовши працювати на кафедру, Олександр Миколайович Шамич почав впроваджувати безліч новаторських ідей. Поєднуючи в собі практичні ділові навички, комунікативність та чутливість до почуттів інших, він зумів побудувати гарну команду, яка старається з усіх сил та надихається на роботу. За допомогою Олександра Миколайовича викладачі кафедри знайшли нові шляхи для вдосконалення і розвитку своїх знань та вмінь. Приймаючи рішення, він завжди враховує думку колег. Вміє планувати свою діяльність, завжди прагне до самовдосконалення, чого чекає і від нас. Крім професійних та ділових, володіє гарними особистими якостями, такими як – повага до підлеглих, толерантність, чуйність, доброзичливість, чесність, стресостійкість. Вірить в успіх роботи кафедри, що вселяє цю віру і в наші серця. Під його керівництвом ми реалізуємо всі нові ідеї та без сумніву досягнемо успіхів.
Прихід Олександра Миколайовича на кафедру ознаменувався початком прогресивних змін і навіть викликом іншим кафедрам університету. Ми всі пам’ятаємо як, деякі випускаючі й профільні кафедри в КНУБА ставилися до нас, применшуючи значимість як фізичного виховання, так і роботи кафедри. Завдяки ініціативі й організаторським здібностям Олександра Миколайовича, його умінню співпрацювати, оточувати себе спільнодумцями, уміти ризикувати та знаходити вихід з надскладних ситуацій, кафедра фізичного виховання і спорту на сьогодні ступила на новий етап еволюції, і попри всі кризи і неприємності, не зупиняється у своєму розвитку.
Але кафедра – це люди, працівники, і саме завдяки нашій відданості та професіоналізму в роботі ми змогли реалізувати план нашого керівника і втілити у життя його ідеї. Знаємо, ще дуже багато роботи й не можна зупинятися. Тож віримо, що разом ми здолаємо усі перешкоди та справимося з усіма труднощами. Здорова молодь, здорові студенти – здорова нація, здорова Україна!
С Днем шефа, Олександре Миколайовичу!
Оксана Войтенко, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/k1-75x75.jpg)
День шефа. Кащенко
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1616427308_40-p-fon-krasnie-rozi-48-500x380.jpg)
Привітання з нагоди Дня народження Петра Мусійовича Кулікова
5 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/48344643-80ad-49ec-976a-63995ca5d265-500x380.jpeg)
Профорієнтаційна зустріч для бакалаврів на будівельному факультеті
19 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-17_14-09-16-500x380.jpg)