День відкритих дверей КНУБА

4 грудня в Київському національному університету будівництва та архітектури пройшли дві дуже важливі події одночасно.

На базі університету за участю співробітників було організовано пробне безкоштовне ЗНО з математики. На нього зареєструвалися більше 160 осіб. Подібні заходи дають змогу школярам та учням коледжів перевірити свій рівень знань та подолати невпевненість перед складанням подібних іспитів.

У рамках проведення ЗНО в холі архітектурного корпусу були організовані  презентативні  стенди факультетів університету. Кожен із зацікавлених осіб мав змогу ознайомитись з факультетами КНУБА, задати питання викладачам та студентам стосовно освітніх програм навчання, проживання в гуртожитках, проведення вільного часу, спортивного життя університету. Представники факультетів відповідали із задоволенням на усі питання майбутніх абітурієнтів.

Представники факультету урбаністики та просторового планування активно розповідали про нові, міждисциплінарні освітні програми факультету, можливості працевлаштування після засвоєння освітніх програм «Міське будівництво та господарство», «Автомобільні дороги та аеродроми»,  «Будівельне та містобудівне право», «Політичний менеджмент», «Державне управління у сфері містобудівної діяльності», «Урбаністика та просторове планування».

Школярів та учнів коледжів зацікавили такі форми спілкування. Факультет урбаністики та просторового планування запрошує на навчання майбутніх студентів.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram