Новини,  НОВИНИ КНУБА

У КНУБА відсвяткували День здоров’я

4 квітня на стадіоні Київського національного університету будівництва і архітектури пройшло веселе спортивне свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я.

На стадіоні зібралися студенти й викладачі. Ведучі привітали присутніх із Всесвітнім днем здоров’я, який відзначається 7 квітня з 1948 року, і побажали відмінного самопочуття, надзвичайної бадьорості та запальної позитивної енергії щодня.

Учасників свята привітав ректор КНУБА Петро Куліков і побажав усім міцного здоров’я.

Після короткої офіційної частини розпочалася руханка. На прекрасному штучному покритті стадіону КНУБА студенти, очільники КНУБА, гості та викладачі розпочали веселий спортивний танець під запальну «Макарену». Було весело, всі посміхалися і рухалися в такт із веселою мелодією.

Після руханки розпочалося дружнє змагання між командами викладачів і студентів, а саме 4 естафети. Перша – «Не спіши, щоб встигнути». Завдання – донести м’яч до розвороту і не впустити. В цьому змаганні перемогли викладачі. Наступна естафета – «Переправа». Пари учасників рухалися в обручах. У цьому змаганні теж перемогли викладачі.

Поки готували інвентар для наступних змагань, перед глядачами виступили чарівні учасниці збірної команди КНУБА з чирлідингу.

Далі продовжилися естафети «Коти горошинку». Завдання – прокотити фітбол, огинаючи конуси. В цьому змаганні перемогла студентська команда. В четвертій естафеті «Влучний кидок» треба було вкинути м’яч у коло. Перемогу здобули студенти. Кидали дійсно влучно.

У результаті отримали нічию. Перемогла дружба.

Після змагань розпочалося нагородження найактивніших людей за сприяння розвитку спорту в КНУБА. Першими на грамоти та медалі отримали ректор КНУБА Петро Куліков та почесний гість змагань Олексій Дніпров.

Потім нагороди були вручені всім членам команди викладачів і студентів.  А родзинкою привітань стало помело, яке вручили кожному учаснику. Адже вітаміни – це запорука здоров’я.

Інформаційний центр