ДФ 19.191 Архітектура та містобудування

Структурний підрозділ – відділ докторантури та аспірантури

електронна пошта: phd.knuba@gmail.com

Інформація про захист:

Захист дисертації відбудеться: Дату захисту буде повідомлено додатково

Захист відбудеться за адресою: Київський національний університет будівництва і архітектури.

Онлайн посилання на захист:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

ТІМОХІН Віктор Олександрович, доктор архітектури, професор, професор кафедри дизайну архітектурного середовища, Київського національного університету будівництва і архітектури.

Рецензенти:

БУЛАХ Ірина Валеріївна, доктор архітектури, професор, професор кафедри дизайну архітектурного середовища Київського національного університету будівництва і архітектури.

ЩУРОВА Вікторія Анатоліївна, кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри дизайну архітектурного середовища Київського національного університету будівництва і архітектури;

Опоненти:

ГАЙКО Геннадій Іванович, доктор технічних наук, доктор будівництва, професор, професор кафедри геоінженерії Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

РИНДЮК Світлана Володимирівна, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри будівництва, міського господарства та архітектури Вінницького національного технічного університету.

Науковий керівник:

ПРОСЛОВА Валентина Олександрівна, кандидат архітектури, доцент, кафедри дизайну архітектурного середовища Київського національного університет будівництва і архітектури.

Висновок наукового керівника

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Дисертація Сало В.

Протокол створення та перевірки квалілфікованого та удосконаленого електронного підпису