ДФ 25.192 Будівництво та цивільна інженерія

Структурний підрозділ – відділ докторантури та аспірантури

електронна пошта: phd.knuba@gmail.com

Інформація про захист:

Захист дисертації відбудеться: 22 серпня 2024 року, об 12:00 год.

Посилання на онлайн трансляцію: https://www.youtube.com/live/BxRtR4UxmEE

Захист відбудеться за адресою: Київський національний університет будівництва і архітектури, архітектурний факультет.

Голова разової спеціалізованої ради:

МАКСИМ’ЮК Юрій Всеволодович, доктор технічних наук, професор, професора кафедри будівельної механіки Київського національного університет будівництва і архітектури

Рецензенти:

ЮРЧЕНКО Віталіна Віталіївна, доктора технічних наук, професора, професора кафедри металевих і дерев’яних конструкцій Київського національного університету будівництва і архітектури;

ФЕСЕНКО Олег Анатолійович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Київського національного університету будівництва і архітектури.

Опоненти:

ОТРОШ Юрій Анатолійович, доктор технічних наук, професор, начальник кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Національного університету цивільного захисту;

КОСТИР Наталія Олександрівна, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів Національного авіаційного університету

Науковий керівник:

БІЛИК Сергій Іванович, д.т.н., проф., Київського національного університету будівництва і архітектури.

Відгук наукового керівника

Висновок про наукову новизну. теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Дисертація Башинського О.

Протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису

Анотація

Рецензія офіційного рецензента к.т.н., доц. Фесенко О. на дисертаційну роботу Башинського О.

Рецензія офіційного рецензента д.т.н., проф. Юрченко В. на дисертаційну роботу Башинського О.

Відгук офіційного опонента к.т.н., доц. Костира Н. на дисертаційну роботу Башинського О.

Відгук офіційного опонента д.т.н,проф. Отрош Ю. на дисертаційну роботу Башинського О.

Рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії

Translate »