ДФ 26.192 Будівництво та цивільна інженерія

Структурний підрозділ – відділ докторантури та аспірантури

електронна пошта: phd.knuba@gmail.com

Інформація про захист:

Захист дисертації відбудеться: Дату захисту буде повідомлено додатково

Захист відбудеться за адресою: Київський національний університет будівництва і архітектури, архітектурний факультет.

Голова разової спеціалізованої ради:

МАКСИМ’ЮК Юрій Всеволодович, доктор технічних наук, професор, професора кафедри будівельної механіки Київського національного університет будівництва і архітектури

Рецензенти:

ЖУРАВСЬКИЙ Олександр Дмитрович, доктора технічних наук, професор, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Київського національного університету будівництва і архітектури.

Опоненти:

ПІНЧЕВСЬКА Олена Олексіївна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри технологій та дизайну виробів з деревини Національного університет біоресурсів і природокористування України;

ШЕХОРКІНА Світлана Євгенівна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій Придніпровської державної академії будівництва та архітектури;

БІДАКОВ Андрій Миколайович, доктор технічних наук, доцент кафедри будівельного проєктування Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Науковий керівник:

МИХАЙЛОВСЬКИЙ Денис Віталійович, д.т.н., проф., Київського національного університету будівництва і архітектури.

Відгук наукового керівника на дисертаційну роботу

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційної роботи

Дисертація

Протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису