ДФ 26.192 Будівництво та цивільна інженерія

Структурний підрозділ – відділ докторантури та аспірантури

електронна пошта: phd.knuba@gmail.com

Інформація про захист:

Захист дисертації відбудеться: 29.08.2024 об 12:00 год

Посилання на онлайн трансляцію: https://www.youtube.com/live/-B8rHzOAvSY

Захист відбудеться за адресою: Київський національний університет будівництва і архітектури, архітектурний факультет.

Голова разової спеціалізованої ради:

МАКСИМ’ЮК Юрій Всеволодович, доктор технічних наук, професор, професора кафедри будівельної механіки Київського національного університет будівництва і архітектури

Рецензенти:

ЖУРАВСЬКИЙ Олександр Дмитрович, доктора технічних наук, професор, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Київського національного університету будівництва і архітектури.

Опоненти:

ПІНЧЕВСЬКА Олена Олексіївна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри технологій та дизайну виробів з деревини Національного університет біоресурсів і природокористування України;

ШЕХОРКІНА Світлана Євгенівна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій Придніпровської державної академії будівництва та архітектури;

БІДАКОВ Андрій Миколайович, доктор технічних наук, доцент кафедри будівельного проєктування Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Науковий керівник:

МИХАЙЛОВСЬКИЙ Денис Віталійович, д.т.н., проф., Київського національного університету будівництва і архітектури.

Відгук наукового керівника на дисертаційну роботу

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційної роботи

Дисертація

Протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису

Анотація

Відгук офіційного опонента д.т.н.,проф. Шехоркіної С.на дисетраційну роботу Комара М.

Відгук офіційного опонента д.т.н.,проф. Пінчевської О. на дисертаційну роботу Комара М.

Відгук офіційного опонента д.т.н., доц. Бідакова А. на дисертаційну роботу Комара М.

Рецензія офіційного рецензента д.т.н., проф. Журавського О. на дисертацію Комара М.

Рішення разової спеціалізованої вченоїради про присудження ступеня доктора філософії

Translate »