До дня факультету інженерних систем та екології присвячується -Спогади випускниці
НОВИНИ ФІСЕ

До Дня факультету інженерних систем та екології присвячується – Спогади випускниці

Університет я закінчила 8 років тому. 8!!! Ви читатимете і гадатимете, що це ціла вічність. Проте у дорослому житті чомусь роки йдуть набагато швидше і не так цінуються. Чого не скажеш про роки університету. Ці 5років так насичені подіями, що їх можна прирівняти до 10, а то і 15 життя.

Що ми робили студентами? Як я вже аналізувала пізніше – нічого. Зате скільки відчуттів. По переживанням це може бути бестселер, якщо занотувати все в книжку. В моїй ще був би один особливий розділ – “Студентське самоврядування”. Це найяскравіші спогади з університету. Спочатку КВН, тоді Студ.Рада факультету. Весь час нам було до чого готуватись і що готувати. То Кубок чи інші змагання факультетів, то День СТФ (за мого навчання ФІСЕ мав ще таку назву), то прибирання в парку або саджання дерев. І всюди було весело, бо було з друзями.

Взагалі в моєму житті вибір факультету – це щось доленосне. Я не планувала вчитись на ОПіНС. Моїм бажанням були або дизайн або комп’ютерні науки. І за ЗНО я потрапила всюди, але обрала за якимось покликом. І тепер я і працюю за спеціальністю і все моє оточення друзів та рідних – вихідці з факультету або університету. Та і безліч життєвих  подій якимось чином та переплітаються з КНУБА. І це мене дуже гріє.

Я завжди з теплом і ностальгією спостерігаю за сьогоднішніми студентами. Це особливий час, особливий стан, який варто прожити смакуючи кожну хвилину. Нехай то нерозділена любов чи шалені будні в гуртожитку, чи сесія або весняні “пари” в парку Островського (тсс, цього я вам не розказувала). Все це загартовує і наповнює життя. Зрозуміти, що я маю на увазі можна лише пройшовши цей етап.

Тому, якщо ти – абітурієнт, і тебе якимось чином зачепило описане мною – не сумнівайся – тут чекають саме Тебе, саме твоя доля так як і моя пов’язана з ФІСЕ! Отож, до зустрічі в стінах КНУБА!

Випускниця ФІСЕ, інженер з охорони праці Марія Миколаєць