![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/image-25-e1669108822386.png)
До міжнародного дня ГІС за участі ас. кафедри ГІФ Юлії Максимової організовано карту користувачів QGIS в Україні!
Мета – зробити внесок у поширення геоінформаційних систем і створили карту українських користувачів QGIS:
На карті ви зможете знайти людей поряд, які використовують QGIS у професійній та особистій діяльності, та звернутись до них за послугами чи допомогою із використанням програми
Ви можете додати себе на карту і використовувати цей ресурс для пропозицій спільноті — комерційних, волонтерських або просто показати, що ви є і тим самим підтримати спільноту QGIS в Україні.
Така візуальна інформація допоможе розвитку спільноти QGIS — дасть можливість привернути до неї увагу, заявити про свою суб’єктність і вимагати врахування думки опенсорсної громади у державних рішеннях.
На нашу думку важливо показати світу, що така спільнота в Україні сформована і є активною.
Потужний опенсорсний рух, який має реальний вплив на державну політику, є ознакою сучасних розвинутих суспільств. Заявляючи про себе вголос, ми показуємо всім, що Україна є частиною цивілізованого світу і може працювати над вирішенням актуальних задач.
Тож просимо всіх користувачів QGIS в Україні долучатись до цього ресурсу
Зазначити бажану інформацію про себе ви можете у цій формі:
https://forms.gle/yKfDggEQXxNnL78T6
Локацію можна зазначати із різним рівнем анонімності — просто область, в якій ви живете або ведете діяльність, або ж вказати детальну адресу, якщо бажаєте прорекламувати свою організацію. Внесену раніше інформацію ви можете редагувати.
Карта оновлюється раз на дві доби.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/image-25.png)
Силабуси освітніх компонентів
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/1-3-75x75.png)
<strong>Вільні творити майбутнє</strong>
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/1-17-500x380.jpg)
Кіберклуб для студентів КНУБА
25 Жовтня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-25_08-12-31-068-500x380.jpg)
На стадіоні КНУБА пройшов Благодійний матч задля реабілітації дітей, що постраждали внаслідок війни
25 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1577719252185-500x380.jpg)