НОВИНИ КНУБА

Вільні творити майбутнє

«Народ мій є, народ мій завжди буде,

Ніщо не перекреслить мій народ!

Пощезнуть всі перевертні й приблуди,

і орди завойовників-заброд»

В.Симоненко

Вже дев’ятийрік поспіль 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Події кінця листопада 2013 – лютого 2014 років увійшли в історію України як Євромайдан. Протести почалися після того, як український уряд заявив про припинення курсу на євроінтеграцію, що обурило значну частину суспільства і змусило українців вийти проти політики влади.

Події Майдану стали революцією духу, стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Саме Євромайдан, Революція Гідності та Небесна сотня безповоротно визначили європейський вектор України. Євромайдан – це вже історія, тому важливо зберегти і передати нащадкам правду про події, настрої, трагедії і перемоги того часу.

Символом Революції гідності був прапор України, єдиним духовним помічником і натхненником – національний гімн.

Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління, вони – Герої нашого часу.

Слава Україні! Героям Слава!

Автор тексту : Ольга Накалюжна, бібліотекар І кат. бібліотеки КНУБА

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram