НОВИНИ КНУБА

До уваги абітурієнтів Архітектурного факультету

Кафедра нарисної геометрії та інженерної графіки оголошує конкурс творчих робіт «ГЕОМЕТРИЧНА МОЗАЇКА» для абітурієнтів, які планують вступати на архітектурний факультет.

Дата проведення конкурсу – з 6 лютого по 19 березня 2023 року.

Завдання: учасникам конкурсу необхідно створити стилізований впізнаваний графічний образ відомої світової архітектурної споруди із різнокольорових простих геометричних фігур різної форми та розміру (багатокутників, прямокутників, квадратів, трикутників, кіл, еліпсів тощо).

Умова конкурсу: за допомогою звичайних креслярських інструментів виготовити стилізований образ відомої архітектурної пам’ятки. Необхідно створити злагоджену, завершену композицію, правильно підібрати та скомпонувати кольорові елементи. Обраний геометричний образ повинен продемонструвати вашу фантазію, працьовитість, акуратність, відчуття прекрасного, любов до творчості, інтелектуальні здібності, просторову уяву, вміння втілювати в життя ваші ідеї.

На першому етапі виконання конкурсної графічної роботи:

  1. Необхідно створити композицію із деякої кількості трикутників, прямокутників, квадратів, кіл та напівкіл, їх складових частин різної величини і різного кольору.
  2. Розмір геометричної мозаїки повинен бути таким, щоб образ архітектурної споруди був вписаним у квадрат із сторонами 180х180 мм.

На другому етапі виконання конкурсної роботи пропонуємо розробити креслення для створення дитячої іграшки-пазла з довільних матеріалів (магнітний папір; дерево; картон кольоровий тощо). Для цього:

  1. Необхідно виконати креслення складових частин створеного стилізованого графічного образу впізнаваної відомої світової архітектурної споруди, вказавши всі розміри використаних трикутників, чотирикутників та інших плоских фігур. Необхідно також виконати складальне креслення, показавши габаритні розміри. Бажано надати приклад поєднання плоских фігур у єдиний графічний образ (зрозумілу для дітей карту-схему складання пазлів в єдиний образ архітектурної споруди).
  2. Додати текст короткої історичної довідки про архітектурний об’єкт й історію його створення.

Презентувати свою роботу необхідно за допомогою пояснювальної записки. У якій описати ідею створення того чи іншого образу.

Роботу (якісні фото графічної композиції у форматі .jpeg та файл пояснювальної записки у форматі .docx, .doc) надсилати до 19 березня 2023 року включно на електронну адресу: botvinovska@ua.fm.

У листі вказати: ПІБ, населений пункт, навчальний заклад і клас.

Результати конкурсу буде оприлюднено до 25 березня на сторінці кафедри НГтаІГ

(https://www.knuba.edu.ua/faculties/arh/kafedri-arh/kafedra-ngtig/)

УВАГА!!! Лауреати творчого конкурсу можуть зазначити про свою участь у цьому конкурсі в мотиваційному листі при вступі до КНУБА.

Умови конкурсу за посиланням:

https://www.dropbox.com/sh/wcksmfequtoogck/AABLEixRiaqwwDV1CTv5AL2ga?dl=0

або

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram