Доцента Чередніченка П.П. нагороджено “За наукові та освітні досягнення”

За багаторічну сумлінну працю, ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, педагогічну діяльність в підготовці кваліфікованих фахівців та координацію навчально-методичної роботи, ректор  Київського національного університету будівництва і архітектури професор Куліков Петро Мусійович привітав та вручив доценту кафедри міського будівництва Чередніченку Петру Петровичу відомчу відзнаку Міністерства освіти і науки України, Нагрудний знак МОН України «За наукові та освітні досягнення».

З нагоди відзначення державною нагородою колектив КНУБА приєднується до привітань! Бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід і надалі служитимуть на благо університету та України!

Чередніченко П.П. 45 років працює на кафедрі міського будівництва КНУБА. Він автор 163 наукових робіт та 57 навчально-методичних розробок. Серед них навчальний посібник, виданий з грифом МОН України,  «Вертикальне планування вулично-дорожньої мережі міст» (2002 та 2008) та навчальні посібники у співавторстві з колегами по кафедрі «Екологічна оцінка перетинів міських магістралей у різних рівнях» (2010), «Інженерне обладнання та облаштування вулиць. Навчальний посібник у 2-х частинах» (2011,2012), «Інженерне облаштування міських вулиць та доріг» (2021).

Він за успішну працю неодноразово відмічався ректоратом університету, а також: Почесною Грамотою МОН України (2005 р.), Знаком «Відмінник освіти України» (2001 р.), Знаком МОН України «Петро Могила» (2011 р.), Знаками «Переможець соціалістичного змагання» (1976 та 1977 рр.), Подякою Голови Солом’янської в м. Києві РДА (2001 р. та 2010 р.), Подякою Голови Київської МДА (1998 р.), Почесною Грамотою Укрпрофради ( 2005 р.).

Чередніченко П.П. виконує обов’язки Голови Правління благодійної організації «Фонд розвитку Київського національного університету будівництва і архітектури». За дорученням МОН України неодноразово приймав участь в якості члена та голови експертних комісій по ліцензуванню та акредитації спеціальностей та ВНЗ України. Приймав участь в розробці стандартів вищої освіти України з будівельних спеціальностей. Приймає активну участь в проведенні Всеукраїнських студентських олімпіад по спеціальності, а тепер спеціалізації «Міське будівництво і господарство» в якості члена журі. Його студенти неодноразово ставали переможцями та призерами цих олімпіад в номінації «Міські вулиці і дороги». Також приймав участь в атестації магістрів за ОПП «Міське будівництво і господарство» у ЗВО України в якості голови АЕК.

Протягом 25 років Петро Петрович працював заступником декана факультету міського будівництва. Активно працює в редколегіях фахових видань університету. У редколегії науково-технічного збірника «Містобудування та територіальне планування» в якості відповідального секретаря взяв участь у 78 його випусках. А в науково-технічному збірнику «Сучасні проблеми архітектури і містобудування» в якості члена редколегії взяв участь у 61 випуску.