Новини,  НОВИНИ ГІСУТ,  Новини кафедри ГІФ

Доцент кафедри геоінформатики і фотограмметрії проходить стажування в Міністерстві природних ресурсів Канади

Кандидат технічних наук, доцент кафедри Геоінформатики і фотограмметрії (ГІФ) факультету ГІСУТ Надія Лазоренко проходить стажування по програмі CUSPCanadian support for Ukrainian scientists у Міністерстві Природних Ресурсів Канади (Natural Recourses Canada – NRCan) у місті Оттава. CUSP ініціатива виникла у відповідь на російське вторгнення в Україну і спрямована на зміцнення наукової співпраці між Канадою та Україною в таких галузях, як нафта і газ, найважливіші корисні копалини, лісове господарство, морські геологічні науки та спостереження за Землею. NRCan в рамках цієї програми надали можливість стажування 20 науковцям та фахівцям з України з різних міст, закладів вищої освіти, наукових установ та державних підприємств.

Програма стажування Надії Лазоренко пов’язана з основними напрямами дослідження кафедри ГІФ, а саме: розвитком інфраструктури геопросторових даних, стандартизації Географічної інформації/Геоматики.

Надія Лазоренко після проходження навчання та тестування від NRCan стала дійсним членом Технічного Комітету ISO/TC 211 Географічна інформація/Геоматика Міжнародної організації стандартизації ISO. Продовжує плідну співпрацю з Відкритим геопросторовим консорціумом OGC в ролі члена цієї організації під керівництвом NRCan.