НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФУПП

Доцент кафедри міського господарства ФУПП Сергій Лісниченко виступив спікером правового практикуму

Викладачі кафедри міського господарства часто беруть участь у заходах щодо підвищення кваліфікації фахівців. 14 липня 2023 року відбувся правовий практикум на тему «Компенсація за зруйноване чи пошкоджене внаслідок бойових дій житло, нерухоме майно», організаторами якого виступили юридичний журнал “Право України” та юридичний портал “Ratio Decidendi”, одним зі спікерів якого став Лісниченко Сергій Васильович – кандидат технічних наук, доцент кафедри Міського господарства КНУБА, судовий експерт, атестований Міністерством юстиції України, член Секції судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертиз Науково-консультативної та методичної ради Міністерства юстиції України. Тема доповіді Лісниченко С.В. –  «Пошкодження об’єктів нерухомості під час російської агресії. Встановлення вартості матеріальної шкоди шляхом проведення експертного дослідження».

Сьогодні, на фоні воєнної агресії до України з боку російської федерації, теми оцінювання і встановлення вартості пошкоджень об’єктів нерухомого майна, компенсація за зруйноване чи пошкоджене нерухоме майно є дуже актуальними, тож доповідь Сергія Лісниченка викликала зацікавленість у слухачів і буде корисною багатьом фахівцям галузі.