Докторські дисертації захищені на кафедрі

В період з 2013 по 2019 роки на кафедрі захищено 1 дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук:

1. Кузьмінець М.П. – тема дисертації «Формування комплексу спеціальних землерийних машин для роботи в умовах діючих магістральних трубопроводів», спеціальність – 05.0-5.04 «Машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт», науковий керівник – д.т.н., професор Сівко В.Й., захист відбувся в червні 2013 р.
  2. Дєдов О.П. – тема дисертації «Створення енергоощадних віброущільнюючих машин будівельної індустрії на основі ціленаправленої гармонізації руху», спеціальність 05.05.02 – «Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструктцій», науковий консультант –доктор технічних наук Назаренко І.І., захист відбувася у листопаді 2019 року.