НОВИНИ КНУБА

Допомога університету у оновленні матеріально-технічної бази для підготовки фахівців з інформаційних технологій та управління проєктами за рахунок упровадження міжнародних проєктів

Відновлення України після війни потребує багато фахівців, які будуть мати актуальні знання, вміння та навички. Для цього необхідно готувати фахівців з урахуванням найсучасніших тенденцій, які існують у світі. Задля розробки найновітніших навчальних матеріалів за освітніми напрямами, що стосуються наук про дані, цифрових двійників, створення та функціонування розподілених команд, розробки бізнес екосистем, управління цифровими змінами, застосування підходів стійкого розвитку тощо (https://www.knuba.edu.ua/faculties/fait/kafedri-fait/kafedra-up/international-projects/), кафедра управління проєктами співпрацює із міжнародними партнерами в рамках міжнародних проєктів «Міждоменні компетентності для здорової та безпечної роботи у 21 сторіччі» («Cross-domain competences for healthy and safe work in the 21st century», № 619034-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP) (http://work4ce.eu/), який фінансується Європейським Союзом в рамках програми ERASMUS+ та «Віртуальна (онлайн) магістерська взаємодія з інтелектуальної обробки даних (ViMaCs)» («Virtual Master Cooperation Data Science (ViMaCs)»), який реалізовується в рамках програми підтримки інтернаціоналізації українських університетів, у напрямку спільного формування цифрового майбутнього: Німецько-Українська взаємодія 2019-2021 та 2021 – 2023, за кошти німецької служби академічних обмінів DAAD (https://vimacs.go-study-europe.de/).

Одним із напрямків упровадження проєктів є оновлення та підсилення матеріально-технічної бази університетів-партнерів за рахунок закупівлі спеціалізованого обладнання. Протягом липня-серпня 2023 року за кошти проєктів було придбано сервер для завантаження на нього навчальних модулів, розроблених в рамках проєктів та покращення організації і підвищення рівня підготовки бакалаврів та магістрів не тільки на кафедрі управління проєктами, а й на інших кафедрах факультету автоматизації і інформаційних технологій. А також до вже раніше закупленого серверу (http://surl.li/kkoaq) з метою його апаратного оновлення було придбано жорсткі диски та серверна оперативна пам’ять.

Зазначимо, це вже не перше постачання обладнання в рамках проєктів (https://www.knuba.edu.ua/nova-kompyuterna-texniki-dlya-navchannya-studentiv-rezultat-uprovadzhennya-mizhnarodnogo-proyektu-work4ce/; http://surl.li/iwloh; http://surl.li/kkldp; http://surl.li/izrcw).

Дякуємо нашим партнерам та усім хто підтримує Україну у її боротьбі за незалежність і допомагає підготувати платформу для подальшої швидкої відбудови країни!

Олена Веренич,

Д.т.н., професор,

Кафедра управління проєктами, ФАІТ

#КНУБА #КафедраУправлінняПроєктами #Work4Ce #обладнання #equipment #ProjectManagementDepartment #KNUCA #ERASMUS+ #EuropeanUnion #DAAD #ViMaCs

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram