ДВНЗ “Бердичівський коледж промисловості, економіки та права”

08.02.2020 р. проведено зустріч зі студентами, аспірантами та адміністрацією ДВНЗ “Бердичівський коледж промисловості, економіки та права”. В заході взяли участь завідувач кафедри будівельних машин професор Пелевін Л. Є., заступники декана факультету автоматизації і інформаційних технологій КНУБА професори Терентьєв О. О. і Свідерський А. Т., доцент кафедри будівельних машин Горбатюк Є. В. Представники КНУБА розповіли про особливості вступу до магістратури й аспірантури та навчання на факультеті автоматизації і інформаційних технологій галузей знань 12 “Інформаційні технології” та 13 “Прикладна механіка”, показали кращі дипломні проєкт і конкурсні роботи студентів, відповіли на численні запитання, які цікавили студентів коледжу. Разом з тим презентували навчальний посібник “Синтез гідро- та пневмоавтоматичних систем логістичної техніки”, нагороджений Національною академією наук вищої освіти України. Присутніх ознайомили зі змістом видання, його практичним значенням для студентів та молодих науковців.

Фотозвіт профорієнтаційної роботи: