НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КНУБА

Екскурсія на завод для студентів-архітекторів

11 вересня 2023 р. відбулась навчальна екскурсія – виїзне заняття з проєктування для студентів другого курсу кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування КНУБA на виробництво бетонних виробів компанії «Золотий мандарин» у місто Вишневе.

Студенти та викладачі під керівництвом завідувача професора Олега Слєпцова ознайомились з повним технологічним  циклом створення різноманітних будівельних виробів з бетону.

Проводили теоретичне заняття та демонстрували різні виробничі зони і вироби, пояснювали особливості проєктування та експлуатації різних тротуарних плиток та міських меблів, естетичні та функціональні переваги використання сучасних бетонних виробів, які можуть успішно замінити чи доповнювати натуральний камінь, асфальт і, навіть, метал і деревину співробітники компанії на чолі з комерційним директором Василем Мацковським .

Тепер студенти, розпочавши роботу над курсовим проєктом малих архітектурних форм і навісів з ландшафтним дизайном, зможуть застосовувати  певні конструктивні рішення, вироби й матеріали для мощення та окремі елементи, які побачили на реальному виробництві. У межах курсових проєктів студенти спробують розробити власні авторські вироби з бетону для ландшафтних композицій.

Гліб Ушаков, доцент кафедри ОААП