![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231011_143340-1140x855.jpg)
Екскурсія у Бібліотеку КНУБА студентів факультету ГІСУТ
11 жовтня 2023 року студенти факультету ГІСУТ групи ГтЗ-23-1 разом зі своїм куратором, асистентом кафедри ЗіК Поліною Ігорівною Беровою, відвідали бібліотеку КНУБА.
Цікава форма екскурсії у вигляді квесту, яку запропонував колектив бібліотеки, дозволила ознайомитись з усіма функціональними приміщеннями, які входять до її складу. Радість і задоволення від змагань між командами, що проходили квест – неймовірні! Корисною була презентація роботи сайту бібліотеки.
Студенти навчились користуватися електронним каталогом і тепер зможуть в зручний час легко та швидко знаходити необхідну літературу. Щиро дякуємо всьому колективу бібліотеки КНУБА за запрошення, проведений разом час, цікаву і корисну інформацію, а також солодкі призи всім учасникам квесту!
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231011_142933-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231011_142351-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231011_141519-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231011_140416-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231011_135752-1024x768.jpg)
Стипендії від Вищих народних шкіл Данії
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/0x0-1-1-500x380.jpg)
Презентація проєктів відбудови с. Мощун від КНУБА
9 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_4736-500x380.jpeg)
Черговий науковий семінар на будівельному факультеті
15 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_21-53-24-500x380.jpg)