Новини кафедри ЗІК

Екскурсія у Бібліотеку КНУБА студентів факультету ГІСУТ

11 жовтня 2023 року студенти факультету ГІСУТ групи ГтЗ-23-1 разом зі своїм куратором, асистентом кафедри ЗіК Поліною Ігорівною Беровою, відвідали бібліотеку КНУБА.

Цікава форма екскурсії у вигляді квесту, яку запропонував колектив бібліотеки,  дозволила ознайомитись з усіма функціональними приміщеннями, які входять до її складу. Радість і задоволення від змагань між командами, що проходили квест – неймовірні! Корисною була презентація роботи сайту бібліотеки.

Студенти навчились користуватися електронним каталогом і тепер зможуть в зручний час легко та швидко знаходити необхідну літературу. Щиро дякуємо всьому колективу бібліотеки КНУБА за запрошення, проведений разом час, цікаву і корисну інформацію, а також солодкі призи всім учасникам квесту!