Естафета факультетів. Міжнародні проєкти

Естафета факультетів. Факультет урбаністики та просторового планування. День п’ятий

Питання військово-політичної безпеки України надзвичайно актуальне сьогодні в умовах війни. Воно стосується не лише політичного управління, а й інших сфер суспільного життя, включно з просторовим плануванням на державному, регіональному та локальному рівнях.

Ми завжди намагаємось давати нашим студентам широке коло знань і вчимо їх дивитися на проблеми просторового планування комплексно. Освітні програми факультету урбаністики та просторового планування охоплюють сфери просторового планування, нормативно-правового регулювання та політичного управління просторового розвитку.

Одним з прикладів такого підходу до навчання став проведений у 2019 році цикл лекцій директора Центру інформації та документації НАТО в Україні пані Барбори Маронкової.

Під час лекцій циклу «Що таке НАТО» пані Маронкова розповіла про цілі діяльності Північноатлантичного альянсу, історію його становлення та принципи роботи НАТО. Лекції викликали велику зацікавленість студентів та викладачів факультету. Слухачі ставили лекторці багато запитань, на які вона надавала детальні змістовні відповіді. Пані Барбора залишилася задоволеною рівнем підготовки та ерудицією наших студентів.

Зазначимо, що лекції проводилися англійською мовою, знання якої сьогодні є обов’язковою умовою успішної професійної діяльності, та підтвердили, що наші студенти вже сьогодні готові вести діалог із закордонними партнерами.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram