МІЖНАРОДНЕ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНЕ СТАЖУВАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ ГРАДЕЦЬ-КРАЛОВЕ (ЧЕХІЯ) В РАМКАХ ПРОГРАМИ ERASMUS+ (2022)

Старший викладач кафедри дизайну КНУБА Артеменко Ганна Олександрівна успішно завершила науково-педагогічне стажування на кафедрі образотворчої культури та текстильної творчості Педагогічного факультету Університету Градець-Кралове (Чехія), яке проводилось з 12 жовтня по 10 грудня 2022 року в рамках програми ERASMUS+.

Педагогічний факультет є найстарішою частиною Університету Градець-Кралове. Особливістю навчання є вільна комбінація педагогічних спеціальностей. Місія факультету полягає в тому, щоб навчати як викладачів, так і інших фахівців у галузі гуманітарних наук, освіти, соціального, технічного, фізичного виховання та мистецтва. Найбільше відділення вузу пропонує 24 програми бакалаврату, 34 — магістратури та лише одну «докторську» — інформаційні та комунікаційні технології в освіті.

Ганна Олександрівна приєдналася до викладання на кафедрі образотворчої культури та текстильної творчості Педагогічного факультету Університету Градець-Кралове (Чехія): запропонувала свої навички та знання чеським та іноземним студентам з предметів «Вечірнє малювання», «Технологія живопису» та «Курс рисунка та живопису». Під час перебування вона також організувала кілька виставок своїх робіт (https://www.uhk.cz/cs/pedagogicka-fakulta/pdf/pracoviste-fakulty/katedra-vytvarne-kultury-a-textilni-tvorby/novinky-a-udalosti/vstan-a-jdi).

Студенти оцінили унікальну можливість спілкування з живописцем, яка познайомила їх з іконописом в історичному ракурсі та поділилася власним досвідом.

Більш детально за посиланням – https://www.uhk.cz/cs/pedagogicka-fakulta/pdf/aktualne/malirka-hanna-artemenko-na-katedre-vytvarne-kultury-a-textilni-tvorby

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram