Мурал «Зяньковецька Берегиня – Анна» (2021)

Старший викладач кафедри дизайну КНУБА Рябчук Леся Вікторівна отримала Подяку від Селищного голови смт Брацлав М.Кобринчука за цінний внесок у створення мистецько-культурного простору (муралу «Зяньковецька Берегиня – Анна») в селі Зяньківці, участі у пленері в рамках мистецької акції «БугБезВіз» і виставці «Автопортрет у картині майстра» (роботи студентів спеціальності 022 «Дизайн») та волонтерську працю для розвитку Брацлавської селищної територіальної громади, а також отримала Грамоту від Старости Зяньковецького округу Ю.Остапенка з нагоди 30-річчя Незалежності України, за сумлінну творчу працю і внесок у створення мистецько-культурного простору в селі: муралу «Зяньковецька Берегиня – Анна» й участі у пленарі в рамках мистецької акції «Буг-БезВіз-Зяньківці», яка стала важливою подією в культурному житті громади.