«Упаковка майбутнього – 2021»

03 червня відбулась Урочиста церемонія нагородження переможців XXIII Всеукраїнських конкурсів «Українська зірка упаковки – 2021», «Українська етикетка – 2021» та «Упаковка майбутнього – 2021», яка проходила у Міжнародному виставковому центрі (м.Київ, Броварський проспект, 15).

За рішенням журі у конкурсі «Упаковка майбутнього – 2021», студентка 4 курсу (спеціальність 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”) КОРЕЦЬКА Катерина за упаковку для цукерок «Затемнення» нагороджена спеціальним сертифікатом конкурсу (керівник – старший викладач кафедри дизайну Алексеєнко Лариса Володимирівна).

У конкурсі «Упаковка майбутнього – 2021» також взяли участь студентів 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» (керівник – старший викладач кафедри дизайну Алексеєнко Лариса Володимирівна).