Виставка «Мистецтво за перемогу» у м.Кам’янець-Подільський за участю старшого викладача кафедри дизайну Штогрин А.О.

3 травня 2022 року відбулось відкриття виставки «Мистецтво за перемогу» у Виставковій залі м. Кам’янець-Подільський (організатор виставки – Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник). На виставці представлені роботи київських митців, які за волею певних обставин, пов’язаних із війною, опинилися на теренах міста Кам’янець-Подільський, зокрема 6 робіт старшого викладача кафедри дизайну Штогрин Антоніни Олексіївни.

Більш докладно про цю подію на сайті Край Кам’янецький – https://kray-kp.org.ua/uncategorized/mystetstvo-za-peremohu.html

Виставка «Мистецтво за перемогу» буде тривати до 14 травня 2022 року. Творчі роботи можна не тільки подивитися, але й придбати. Більшість грошей, зібраних з продажу, піде на допомогу воїнам, які боронять Україну.

Це вже друга виставка в підтримку України за участю старшого викладача кафедри дизайну Штогрин А.О. Перша – «MAKE ART NOT WAR», пройшла в Casoria Contemporary Art Museum (CAM) в Італії у березні (11/24 03 2022), де була представлена одна із робіт нашого викладача. Зазначена подія була вираженням чіткої позиції CAM, художників, музикантів та загалом усіх діячів мистецтва і культури щодо підтримки всіх, хто потерпає від війни. Кошти від проданих робіт були передані Міжнародному Червоному Хресту з надзвичайних ситуацій в Україні.