Конкурс творчих робіт «Погляд молоді» (2020)

Студенти 3-4 курсів спеціальності 022 «Дизайн» взяли участь у конкурсі творчих робіт «Погляд молоді» (2020), який проводила Вища технічна школа в Катовіце (Польща) у рамках реалізації Міжнародного наукового проєкту «Євроінтеграція в освіті, науці та культурі».
Вони змагалися більш ніж зі 150 учасниками провідних європейських художніх вишів. Журі, в склад якого увійшли відомі художники Західної Європи, прозоро в режимі онлайн оцінили більше, ніж 500 робіт та відмітили наших студентів Дипломами та Сертифікатами.
Вітаємо Бабій Софію (ДН-33), Жельніо Діану (ДН-41), Пісьмак Марину (ДН-41), Косташ Уляну (ДН-31), Пиріжок Яну (ДН-33), старшого викладача кафедри дизайну Рябчук Л.В. та бажаємо нових здобутків!