“АВТОПОРТРЕТ В КАРТИНІ МАЙСТРА” (2021)

6 липня 2021 року, в рамках екомистецької акції “БугБезВіз”, відбулось урочисте відкриття виставки студентських робіт кафедри дизайну КНУБА “Автопортрет у картині майстра” у смт Брацлав Вінницької області (куратор виставки – старший викладач кафедри дизайну Рябчук Л.В.).

На виставці представлено 30 робіт студентів 2 курсу спеціальності 022 “Дизайн” (ДН-21, ДН-22, ДН-23). Відкривали виставку Голова Брацлавської селищної ради – Кобринчук Микола Миколайович, Голова громадської організації “Інститут розвитку Брацлавщини”, начальник відділу економіки та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ради – Гнатенко Наталія Вікторівна, в.о. начальника відділу освіти Брацлавської селищної ради Вінницької області – Гуслякова Світлана Василівна та автор екомистецької акції “БугБезВіз” і проєкту “Мистецькі експедиції” – Гарарук Людмила Василівна.

Жителі Брацлава сприйняли цю подію з великим захопленням та задоволенням.

Більш докладно про цю подію на сайті Брацлавської громади – https://bratslav-rada.gov.ua/news/5775-v-budinku-soixeta-muzicna-skola-prezentovano-eksperimentalnii-misteckii-projekt

Виставка “Автопортрет у картині майстра” буде тривати в Брацлаві до 14 липня 2021 року і помандрує до Тульчина, Вінниці та інших міст України.

12 серпня 2021 року, в рамках екомистецької акції “БугБезВіз”, відбулось урочисте відкриття пересувної виставки студентських робіт кафедри дизайну КНУБА “Автопортрет у картині майстра” у Тульчинському краєзнавчому музеї  – найдавнішому музеї Вінницької області (куратор виставки – старший викладач кафедри дизайну Рябчук Л.В.).

На виставці представлено 30 робіт студентів 2 курсу спеціальності 022 “Дизайн” (ДН-21, ДН-22, ДН-23). На відкритті були присутні: начальник відділу культури, туризму та охорони спадщини Тульчинської місцевої ради – Третьякова Катерина Василівна, голова громадської організації “Інститут розвитку Брацлавщини”, начальник відділу економіки та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ради – Гнатенко Наталія Вікторівна, директор Тульчинського краєзнавчого музею – Хмелевський Юрій Миколайович, художники Сергій Ткачук, Світлана Лебедєва, викладач Тульчинського коледжу культури Лукашук Алла Федорівна, місцева інтелігенція та поціновувачі мистецтва.

Пропонуємо до перегляду роботи учасників: